Ezel Çamaşır Sodası

Doğal temizliğin en etkili ürünü olan Ezel çamaşır sodası, Türkiye’nin önde gelen ürünleri arasında. Kimyasal maddelerin yanı sıra sodyum karbonat tuz yapısına sahip olan ürün inatçı lekeler ile mücadele etmenizi sağlıyor. Formülünde ki leke çıkarma etkisi sayesinde giysilerde ya da ev eşyalarında kullanılan çamaşır sodası yağ, kir gibi çamaşırların derinliklerine işleyen atıklar ile de savaşınızı destekliyor.


Kumaşa Nüfus Ederek Lekeleri Yok Eder

Suyu yumuşatarak hızlı sonuçlar elde etmeyi sağlar, giysilere ve eşyalara hapsolan kirleri, lekeleri ve yağları kumaşa nüfus ederek yok eder, temizlik ve hijyen sağlar. İçeriğinde klor olmadığı için renklilerde de güvenle kullanılır, renkli ve hassas çamaşırların solmasını önler, çamaşırlara canlılık ve ilk günkü yeniliğini korumasını sağlar. İçeriğinde bulunan kimyasallar ile beyazların uzun süre beyazlığını korumasında da etkili olan çamaşır sodası beyaz giysilerin ve eşyaların daha beyaz olmasında da son derece etkilidir. Kimyasal maddelerden üretildiği için cilde direk temas eden çamaşır sodası cildi tahriş etmeyen ve sağlıklı biri üründür.


Hem Renkliler Hem De Beyazlar İçin

Elde kullanılmaya uygun olmayan bir yapıda üretilen Ezel çamaşır sodası çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere hazırlanan formüle sahip bu yüzden uzun süre el ile temas etmemesi gerekir, kısa süreli kullanımda elleri yumuşatır ancak uzun süre kullanımda tahrişe neden olabilir. Yalnız giysiler için değil, ev hanımları tarafından tül ve perdeler, battaniyeler, ev eşyaları hatta yüzey temizliğinde ve halı temizliğinde dahi kullanılan çamaşır sodası hem renkliler hem de beyazlar için üretiliyor. Özellikle kireçli sularda suyun sertlik derecesini azaltan ürün sayesinde beyazlar daha beyaz olurken renklilerin solmasına engel oluyor, çamaşır sodasını deterjan ve yumuşatıcı ile kullanmak mümkün. 

EZEL ÇAMAŞIR SODASI 15 SODA 1 ADET EZEL ELDE YIKAMA (500gram)

Renkli Ve Beyaz Çamaşırlarınız 4 Kata Kadar Daha Parlak   Ezel Çamaşır Sodası 15 Soda 1 Adet E..

269,99 TL Vergiler Hariç: 269,99 TL

EZEL ÇAMAŞIR SODASI 4 SODA 1 ADET ELDE YIKAMA

  Ezel Çamaşır Sodası 4 Adet Soda 1 Adet Elde Yıkama Titizlikle ve özel formüllerle hazırlanan..

99,99 TL Vergiler Hariç: 99,99 TL

EZEL ÇAMAŞIR SODASI 6 SODA 1 ADET EZEL ELDE YIKAMA

EZEL ÇAMAŞIR SODASI 6 SODA 1 ADET EZEL ELDE YIKAMA Ezel temizlik ürünlerinin özel formüll..

149,99 TL Vergiler Hariç: 149,99 TL

EZEL ÇAMAŞIR SODASI 8 SODA 1 ADET EZEL ELDE YIKAMA

EZEL ÇAMAŞIR SODASI 8 SODA 1 ADET EZEL ELDE YIKAMA Ezel temizlik ürünleri hazırladığı yeni kampan..

199,99 TL Vergiler Hariç: 199,99 TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)