Ezel Beyazlar İçin Toz Deterjan

Özel geliştirilen formülü sayesinde beyazların ve açık renkli çamaşırların hassas şekilde temizlenmesini sağlayan ve uzun süre beyaz kalmalarına yardımcı olan Ezel beyazlar için toz deterjan zorlu lekeler içinde etkili. Çamaşırda ki kir yoğunluğuna göre ayarlanan ölçülerde yıkanması sayesinde beyaz çamaşırlarda kirden ve lekeden eser kalmaz, beyaz çamaşırların ilk alındığı günkü beyazlığı uzun süre korunur. Beyazlarda ve açık renkli çamaşırlarda hızlı ve etkili sonuçlar almanıza destek sunan beyazlar için toz deterjan kısa programlarda dahi aynı gücü ve etkiyi gösterir.


Ferahlığı Ve Mis Kokusu İle Herkesi Büyüler

Ferahlatıcı parfüm etkisi sayesinde gün boyu ferah ve temiz hissetmenizi sağlayan toz deterjan kir, leke ve izlerden arındırır ve mis kokusu ile herkesi büyüler. Ev ve işyerlerine özel paketlerde üretilen ürün etkin temizlik çözümleri sunar. Çamaşırlarda kusursuz hijyen ve mükemmel temizlik için Ezel beyazlar için toz deterjan aradığınız tüm özelliklere sahip, ferahlığın ve temizliğin etkisini gün boyu yaşamak ve beyazlarınızın ilk günkü gibi beyazlığını korumak için deterjanal.com olarak hızlı teslimat garantisi sunuyoruz.


Zorlu Lekeler İle Etkili Mücadele

Alacağınız ürünü birkaç gün içinde adresinize ulaştırıyor ve temizliğin mis kokusunu içinize çekmenize yardımcı oluyoruz. Açık renkli ve beyaz çamaşırların kısa programda bile temiz, hassas ve ideal yıkanması için özel olarak hazırlanan formülü sayesinde zamandan tasarruf etmek elinizde. Zorlu lekeler ile etkili mücadele, mis gibi kokan ve ilk günkü kadar beyaz çamaşırlar ile hijyenden vazgeçmeyenlerin tercihi Ezel markasının beyazlar için özel ürettiği toz deterjan ekonomik ve bütçeyi zorlamayan fiyat farkı ile de her zaman bayanların ve kuru temizleme firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. 

Ezel Beyazlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 9 KG (Sodasız)

  EZEL PREMİUM BEYAZLAR İÇİN TOZ ÇAMAŞIR DETERJANI 9 KG   Anneleriniz çamaşır konusun..

289,00 TL Vergiler Hariç: 289,00 TL

Ezel Premium Beyazlar İçin Toz Çamaşır Deterjani 3KG

TÜRKİYE'NİN YERLİ VE MİLLİ DETERJANI EZEL #EzelDeterjan       EZEL PREMİUM BEYAZLAR ..

119,99 TL Vergiler Hariç: 119,99 TL

Ezel Premium Beyazlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 9 KG 2 Adet Soda

TÜRKİYE'NİN YERLİ VE MİLLİ DETERJANI EZEL #EzelDeterjan   EZEL PREMİUM BEYAZLAR İÇİN TOZ Ç..

319,99 TL Vergiler Hariç: 319,99 TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)