Ezel Black Siyahlar İçin Toz Deterjan

Ezel markasının siyahlar ve koyu renkli çamaşırlar için geliştirdiği özel formülü sayesinde siyahlar daha uzun süre siyah kalır renkliler ise uzun süre renklerini solmaz. Güçlü bir temizleme performansı sunan Ezel black siyahlar için toz deterjan sayesinde siyah kıyafetlerinizi güvenle taşırsınız. Her yıkama renkleri değişen koyu renkli çamaşırlar zaman içinde renklerini kaybeder ve istenmeyen renkler alır ama Ezel markasının geliştirdiği özel formül sayesinde koyu renklilerin renkleri daha uzun süre korunur.


Renkleri Solmamış Ve Mis Kokulu Siyahlar

Bakımlı, renkleri solmamış ve mis kokulu siyahlar için hijyen ve hassas temizliğin adı Ezel deterjanları. Rengi solmuş ve canlılığını yitirmiş çamaşırlar yerine her zaman canlı ve hareketli çamaşırlar ve yeni almış hissi veren giysilerle tanışmanın zamanı geldi. Üzerinizde gurur ve güvenle taşıyacağınız siyah ve koyu renkli kıyafetleriniz ile çevrenizde fark edilecek, mis kokusu ve ferahlığı sayesinde kendinizi gün boyu temiz ve ferah hissedeceksiniz. Leke çıkarma konusunda etkili ve uzun süre memnun kalmanızı sağlayan Ezel black siyahlar için toz deterjan üretilen farklı boyutları ile hem ev hanımları hem de kuru temizleme firmalarının ilk seçeneği olmayı sürdürüyor.


Siyahlar İçin Özel Formül

Ter ve kir lekelerinin ve gün içerisinde kıyafetinize bulaşan yemek artıklarının çıkarılmasında ve inatçı lekeleri yok etmek için ön yıkama yapmadan ve her ısı derecesinde hatta kısa programda dahi güven ile kullanılan siyahlar için özel formüllü toz deterjan deterjanal.com güvencesi ve hızlı teslimat garantisi ile hizmetinizde. İstediğiniz siyahlar ve koyu renkli çamaşırlar için sizde sipariş verin ve özel formüllü toz deterjanın kalitesini hem kendiniz hem de çamaşırlarınız hissetsin, siparişleriniz 5 günden önce adresinizde. 

Ezel Black Toz Çamaşır Deterjanı 1.5 KG

Ezel Premium Black Siyahlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 1,5 KG Ezel markası altında her za..

39,99 TL Vergiler Hariç: 39,99 TL

Ezel Black Toz Çamaşır Deterjanı 2 adet 1.5 KG

Ezel Premium Black Siyahlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 3 KG Ezel markası altında her zama..

79,99 TL Vergiler Hariç: 79,99 TL

Ezel Black Toz Çamaşır Deterjanı 3 adet 1.5 KG

Ezel Premium Black Siyahlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 4,5 KG Ezel markası altında her za..

114,99 TL Vergiler Hariç: 114,99 TL

Ezel Black Toz Çamaşır Deterjanı 4 adet 1.5 KG

Ezel Premium Black Siyahlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 6 KG Ezel markası altında her zama..

149,99 TL Vergiler Hariç: 149,99 TL

Ezel Black Toz Çamaşır Deterjanı 6 adet 1.5 KG

Ezel Premium Black Siyahlar İçin Toz Çamaşır Deterjanı 6 KG Ezel markası altında her zama..

224,99 TL Vergiler Hariç: 224,99 TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)