Ezel Renkliler İçin Toz Deterjan


Renkli kıyafetleriniz için aradığınız kaliteli toz deterjan özel formülü ile çamaşırlarda leke bırakmama konusunda iddialı. Çamaşırlarda derinlemesine işleyen lekeleri yok eden ve renkleri soldurmayan özel geliştirilen formülü ile renkliler için ev hanımlarının tercihi Ezel renkliler için toz deterjan oluyor. Renklilerin ilk günkü renklerini daha uzun süre korumalarını sağlayan etkili gücü sayesinde hem lekelerde kurutulmak hem de solmayan renkler ile kıyafetleri üzerinizde güven ile taşımak mümkün.


Parfüm Etkisi İle Mis Kokan Çamaşırlar

Temiz ve yıpranmamış giysiler, leke ve izler ile hızlı ve etkili mücadele, ön yıkamasının leke çıkarma etkisini özel formülü ile sunan ürün parfüm etkisi ile mis kokan çamaşırlar sunuyor. Formülünde özel parfüm etkisi ile hem giysilerinizde uzun süre parfüm etkisi sağlamanızı hem de gün boyu kendinizi temiz, hijyenik ve hoş kokulu hissetmenize yardımcı oluyor. Makinedeki renkli çamaşırların renklerinin birbirine karışmasını engelleyen ve çamaşırlarda hiç olmadığı kadar canlı ve coşkulu renkler için özellikle ev hanımlarının satın aldığı ürün Ezel markasının güvencesi ile satılıyor.


İnsan Sağlığına Dost Lekelere Düşman

Tamamen yerli ve milli bir marka olan Ezel markasının iddialı ürünleri arasında bulunan Ezel renkliler için toz deterjan ev ve iş yerleri için özel paketlerde. Ev hanımları kadar kuru temizleme firmalarının da her zaman kullandığı marka olan ezel deterjanları direk cilde temas ettiği için sağlıklı ve hijyenik olarak üretilmekte, içerisinde insan sağlığını olumsuz etkileyen hiçbir kimyasal kullanılmamakta. İnsan sağlığına dost ama kir ve lekelere düşman deterjan formülü ile hem aileniz hem de giysileriniz güven içerisinde. Hemen deterjanal.com adresinden size uygun siparişi verin birkaç gün içinde kaliteyi ve farkı yaşayın. 

Ezel Renkliler İçin Toz Çamaşır Deterjanı 9 KG (Sodasız)

  İLK GÜNKÜ GİBİ TEMİZLİKTE EZEL PREMİUM RENKLİLER İÇİN TOZ ÇAMAŞIR DETERJANI 9 KG   ..

289,00 TL Vergiler Hariç: 289,00 TL

Ezel Premium Renkliler İçin Toz Çamaşır Deterjanı 3 KG

İlk Günkü Gibi Temizlikte Ezel Premium Renkliler İçin Toz Çamaşır Deterjanı 3 KG   Renkli ..

119,99 TL Vergiler Hariç: 119,99 TL

Ezel Premium Renkliler İçin Toz Çamaşır Deterjanı 9 KG 2 Adet Soda

Ezel Premium Renkliler İçin Toz Çamaşır Deterjanı 9 KG Ezel markası altında her zaman çam..

319,99 TL Vergiler Hariç: 319,99 TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)