Ezel Elde Yıkama Deterjan

Çamaşırların dokularına zarar vermeyen ve güçlü formülü ile lekeleri çıkararak mükemmel temizlik sağlayan Ezel elde yıkama deterjan çamaşırların ilk günkü gibi sağlam kalmasını sağlar. İçeriğinde ki etkili maddeler sayesinde üstün temizleme gücü veren elde yıkama deterjanı renkleri korur. Parfüm etkisi ile çamaşırların uzun süre mis gibi kokmasına yardımcı olur.


Narin Ciltlerin Dostu

Titiz ev hanımlarının tercih ettiği ürün parfüm etkisinin yanı sıra bakteri ve virüslere karşı özel geliştirilmiş formüle sahip ürün son zamanlarda ev hanımları tarafından en fazla tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda. Çamaşır makinesinde yıkanmayacak hassas çamaşırların temizliğinde istenen tüm özellikleri sunan elde yıkama deterjanı özellikle bebek çamaşırlarında sağladığı güvenli yıkama ile narin ciltlerin dostu. İçeriğinde ki formülü ile bebeklerinizin ve hassas ciltlerin korunmasına destek olan özel parfümü ile uzun süre çamaşırların mis gibi kokmasını sağlar.


Renklere Ve Dokulara Zarar Vermez

Her yıkamada güven ve her yıkamada üstün temizlikten taviz vermeyen ev hanımlarının bir numaralı tercihi olan Ezel elde yıkama deterjan çeşitleri deterjanal.com sitesinin alış veriş güvencesi ile kapınızda. Temiz, hijyen ve sağlıklı çamaşırlar için asla bildiği garantili ürünlerden vazgeçemeyen siz titiz ev hanımları için seçtiğiniz temizlik ürününü 3 ila 5 gün içinde kapınıza getiriyoruz. Hassas dokuya sahip ürünlerin ömrünü uzatan içeriği ve özel formülü sayesinde hızlı ve etkili temizlik sağlayan hem renklere hem de dokulara zarar vermeyen ürün hem renklilerde hem de beyazlarda kullanılıyor. Makineye atılamayacak kadar narin giysiler ya da eşyalar için üretilen özel formül yeni nesil çeşitleri ve Ezel markasının güvencesi ile taşımak zorunda kalmadan temizliğin keyfini yaşamanız için sizi bekliyor. 

EZEL PROFESYONEL ELDE DETERJAN 25 KG

  Elde çamaşır yıkama konusunda verimli sonuçlar alamayanlar için Ezel Deterjan her zaman etk..

529,99 TL Vergiler Hariç: 529,99 TL

EZEL PROFESYONEL MATIK 25KG

Ezel Matik 25 KG  Ultra profesyonel ve üstün kaliteyi içerisinde barındıran Ezel Deterjan seçen..

529,99 TL Vergiler Hariç: 529,99 TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)