Hakkımızda

BSK Grup 1989 yilindan itibaren toz deterjan, temizlik urunleri ve kozmetik sektörünün içinde olan 2000 yilinda kendi üretim tesisini kurarak seri üretime geçmiş ve yillarin kazandirmis oldugu tecrübeyle mevcut pazardaki tüketicinin ihtiyacına yönelik ortaya cikarttigimiz Ezel, Pamy ve Neon markası ile, genel temizlik ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesi, kaliteden ödün vermeyen üretim süreci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Avrupa standartlarındaki ürün portföyü ile faaliyet gösteren bir firmadir. Kendi alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği kabul görmüş kalite belgeleri ile tescillenmiş, sizlere ulaşmadan önce kalite kontrol aşamalarına titizlikle tabi tutulmuş ürünleri ile sadece temizliği değil aynı zamanda ‘Hijyen’i de sağlamaktadır.

Yılıık Üretim Kapasitemiz, 20.000 ton toz deterjan, 18.000 ton Sıvı Temizlik ve kozmetik ürünleridir.

Ayrica yaptığı Ar-Ge yatırımları, son teknolojiye sahip üretim tesisi, dünya standartlarına uygun, yüksek kaliteli ürünleri ile her geçen gün daha da büyüttüğü hedefleri BSK Grup ’ı sektörde lider konumuna getirmistir. Ayrica ulusal ve uluslararası pazarlarda yaptığı reklam ve pazarlama faaliyetleri ilede adindan sıkça söz ettirmiştir. Firmamız genç ve dinamik yapısı, tüketici beklentilerini ön planda tutan hizmet anlayışı, iş ortaklarının bulunduğu pazarlarda vermiş olduğu ürün geliştirme, promosyon, tanıtım ve reklam destekleri ile Ezel, Pamy ve Neon markasi raflarda ön sıralarda yerini almakta ve vazgeçilmez markalar arasına hızla girmektedir.

Vizyonumuz; Ulusal ve uluslararası rekabet gücüne sahip olduğu sektörlere odaklanmak, Faaliyet gösterdiği sektörlerde lider olmak, Faaliyet gösterdiği sektörlerde marka gücünü arttırmak, yeni marka ve ürünler yaratmak, Satış sonrası hizmetle müşteri memnuniyeti sağlamak.